PostHeaderIcon Daj Włos!

 

Marysia Sokołowska, uczennica klasy 7c postanowiła obciąć swoje włosy i przekazać je  fundacji  "Rak'n' Roll , która działa na rzecz chorych kobiet na raka.

Gratulujemy tak dojrzałej decyzji i odwagi !!!

images/dajwl1.jpg

 

 

PostHeaderIcon Ogłoszenie!

 

Zważywszy na sytuację związaną z panującą pandemią koronawirusa oraz wiążącymi się z nią przymusem izolacji, ograniczenia kontaktów, w tym też utrudnionej możliwości uzyskania pomocy psychologicznej, Rzecznik Praw Dziecka zainicjował przedsięwzięcie stanowiące jedną z możliwości odpowiedzi na potrzeby dzieci i młodzieży zmagających się z kryzysem psychiczny:

· całodobowy Dziecięcy Telefon Zaufania – 800 12 12 12,

· dedykowany młodym ludziom czat internetowy prowadzony przez profesjonalnych psychologów.

Podejmując kontakt za pośrednictwem tych dwóch kanałów komunikacji dziecko uzyskać może natychmiastowe wsparcie, podzielić się swoimi przeżyciami i wspólnie ze wspierającą osobą dorosłą zastanowić się nad rozwiązaniem swoich problemów.

W załączeniu list Rzecznika Praw Dziecka do Dyrektorów. (zobacz)

 

 

PostHeaderIcon Sukces uczennicy z klasy 2,,b”

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 2,,b” – Wiktoria Kwit otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym ,, Jesienny liść”. W w/w konkursie wzięły udział dzieci z klas 1 – 3, z puławskich szkół. Wśród wielu ciekawych i pomysłowych prac komisja przyznała nagrody za pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz dwa wyróżnienia.

Serdecznie gratulujemy!

images/wik1.jpg

 

 

PostHeaderIcon „Pod biało-czerwoną”

Zachęcamy do włączenia się w kampanię „Pod biało-czerwoną”,która zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce. Inicjatywa zakupu zależeć będzie jednak od mieszkańców gminy, która dołączy do projektu.

Aby wziąć udział w akcji, należy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online za pomocą serwisu gov.pl. Głos poparcia dla inicjatywy zakupu masztu i umieszczonej na nim flagi, która będzie eksponowana w centralnym miejscu gminy, mogą oddawać jej mieszkańcy.

Zaproponowany sposób zbiórki głosów poparcia online zakłada połączenie tradycji z nowoczesnością. Jest jednocześnie całkowicie bezpieczny dla chcących się zaangażować w zbiórkę, co w dobie pandemii ma kluczowe znaczenie.

Więcej informacji o projekcie: https://www.gov.pl/web/bialoczerwona

 

 

PostHeaderIcon Mikołajki w 7c

Klasa 7c  z okazji Mikołajek postanowiła obdarować wylosowane osoby z klasy, własnoręcznie wykonanymi kartkami z życzeniami jak i podarunkami.

A oto efekty ich pracy :https://padlet.com/gawronska1978/qxkd952bjlcoo4gt

 

 

REKRUTACJA

 

BEZPIECZEŃSTWO
BIP

Dzieci uczą rodziców w domu!

Ogłoszenia!

Jadłospis 01.03-05.03.2021r (zobacz)

Od dnia 9 listopada 2020 r. biblioteka szkolna jest czynna w godz. 8.00 - 14.00.

Biblioteka- wypożyczenia (zobacz)

 

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych (zobacz)

 

W roku szkolnym 2020/2021 konsultacje nauczycieli i wychowawców z rodzicami odbywają się poprzez dziennik elektroniczny bądź za pomocą innych metod wykorzystywanych w komunikacji na odległość. Dopuszcza się kontakt osobisty tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

 

P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4