PostHeaderIcon Dzień Babci i Dziadka w 0a

 

W minionym tygodniu w oddziale zerowym rozmawialiśmy o naszych ukochanych babciach i dziadkach. Niestety w tym roku, ze względu na panującą pandemię, nie mogliśmy zaprosić ich do klasy na wspólne świętowanie. Przygotowaliśmy za to małe upominki, a klasę ozdobiły wyjątkowe portrety.

Mamy nadzieję, że znajdzie się jeszcze okazja na zaprezentowanie naszych talentów recytatorskich i wokalnych. Tymczasem wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia!

Więcej…

 

PostHeaderIcon Konkurs plastyczny dla klas 0 – 3 z okazji Święta Szkoły został rozstrzygnięty!

22 stycznia obchodzimy święto patrona  - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Z tej okazji uczniom klas 0 – 3 przybliżona została sylwetka poety, żołnierza i artysty. Odbył się również konkurs plastyczny dla wszystkich uczniów z klas 0 – 2 na temat ,, Moja szkoła” i uczniów z klas trzecich ,, Portret patrona”. Jury nagrodziło prace następujących autorów: Kacper Kuba i Milan Walencik  z kl. 0,,a”,  Julia Kucio i Blanka Stachyra z kl. 1,,a”, Jakub Grzechnik i Adam Michałowicz z kl. 1b, Małgorzata Kwapińska i Gabriela Niewielska z kl. 2,,a”, Szymon Gębala i Karolina Oroń z kl. 2,,b”, Zuzanna Gowin i Marianna Uszyńska z kl. 2,,c”, Alan Olejarz i Julia Samcik z kl. 3,,a”, Nela Ambryszewska i Lena Tarczyńska z kl. 3,,b”. Ponadto komisja konkursowa przyznała 29 wyróżnień.  Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Galeria nagrodzonych prac

 

 

 

PostHeaderIcon KONKURS

Z okazji 100. rocznicy urodzin patrona Szkoły Podstawowej nr 2 w Puławach zachęcamy uczniów klas IV-VIII naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie upamiętniającym twórczość K. K. Baczyńskiego. (zobacz)

 

Zadaniem każdego uczestnika będzie przygotowanie jednego utworu K. K. Baczyńskiego, a następnie nagranie swojej interpretacji (recytacja lub odczytanie) w wersji audio lub video i przesłanie w formie elektronicznej na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 29 stycznia 2021 r. Czas nagrania nie powinien przekroczyć 5 minut, a plik prosimy nazwać swoim imieniem i nazwiskiem.

 

PostHeaderIcon "Szkolne Przygody Gangu Fajniaków" w 0A

W pierwszym semestrze uczniowie z oddziału 0A brali udział w akcji ekologicznej „Szkolne Przygody Gangu Fajniaków”. Jej głównym celem była nauka codziennej troski o środowisko.

W ramach akcji przeprowadzono zajęcia, które dotyczyły czterech żywiołów: powietrza, wody, ziemi i ognia. Podczas zajęć dzieci słuchały ekologicznych historyjek z książki Marcina Przewoźniaka „Gang Fajniaków i Miasto Marzeń”, rozmawiały o ochronie przyrody i przeprowadzały doświadczenia. Wykonały również piękne prace plastyczne, które wzięły udział w konkursie.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Szkolny Konkurs Gwiazdkowy

Prace uczestników szkolnego "Konkursu Gwiazdkowego" z kl.0a https://sway.office.com/J3BIDPhNcPVFxlRy?ref=Link

 

 

 

 

REKRUTACJA

 

BEZPIECZEŃSTWO
BIP

Dzieci uczą rodziców w domu!

Ogłoszenia!

Jadłospis 01.03-05.03.2021r (zobacz)

Od dnia 9 listopada 2020 r. biblioteka szkolna jest czynna w godz. 8.00 - 14.00.

Biblioteka- wypożyczenia (zobacz)

 

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych (zobacz)

 

W roku szkolnym 2020/2021 konsultacje nauczycieli i wychowawców z rodzicami odbywają się poprzez dziennik elektroniczny bądź za pomocą innych metod wykorzystywanych w komunikacji na odległość. Dopuszcza się kontakt osobisty tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

 

P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4