PostHeaderIcon Dyżury wakacyjne 2020/2021

W okresie lipiec-sierpień 2021 r. miejskie przedszkola oraz oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych w Puławach będą pełniły dyżur wakacyjny według załączonego poniżej harmonogramu.

Zgodnie z § 12 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 lutego 2019 r. w sprawie szczegółowej organizacji publicznych szkół i publicznych przedszkoli (Dz. U. z 2019 r. poz. 502 ze zm.) przedszkole jako placówka nieferyjna funkcjonuje przez cały rok, z wyjątkiem przerw ustalonych przez organ prowadzący na wniosek dyrektora i rady rodziców. Przerwy w działalności przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach w okresie wakacyjnym związane są z prowadzonymi pracami remontowo-modernizacyjnymi oraz prawem nauczycieli do urlopu wypoczynkowego.

Z dyżurów wakacyjnych mogą skorzystać wyłącznie dzieci uczęszczające w roku szkolnym 2020/2021 do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Puławy.

Zapisy na dyżur wakacyjny prowadzone są do poszczególnych placówek na miesiąc lipiec lub sierpień w formie papierowej. Uzupełniony i podpisany formularz zgłoszenia dziecka na dyżur należy złożyć w terminie do 31 maja 2021 r. w przedszkolu/szkole, do którego dziecko ma uczęszczać. Druk zgłoszenia można pobrać w sekretariatach placówek oraz poniżej.

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Rozstrzygnięcie konkursu na interpretację utworu K. K. Baczyńskiego

Rozstrzygnięcie konkursu na interpretację utworu K. K. Baczyńskiego

 

 

  • I miejsce - Anna Skwarek kl. 8e
  • II miejsce – Julia Madejska kl. 7c
  • III miejsce – Julia Leoni kl. 7c

 

Wyróżnienia:
  • Ignacy Pruchniak kl. 6a
  • Michał Oroń kl. 6c
  • Alicja Napora kl. 6c

 

Laureaci konkursu otrzymają dyplomy pamiątkowe oraz nagrody książkowe. Wyróżnieni otrzymają dyplomy pamiątkowe.

Komisja Konkursowa składa wszystkim uczestnikom najserdeczniejsze gratulacje i podziękowania za przygotowanie prezentacji konkursowych na wysokim poziomie artystycznym.

 

Poniżej umieszczono pliki z nagraniami.

 

1 Anna Skwarek (zobacz)

2 Julia Madejska  (zobacz)

Julia Leoni (zobacz)

 

PostHeaderIcon Uczymy Dzieci Programować

 

W lutym świetlica szkolna dołączyła do VII edycji Programu ,,Uczymy Dzieci Programować”.

Jest to inicjatywa mająca na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci. Elementy edukacyjne programu wplatane będą w codzienne zajęcia i zabawy. Dzieci będą uczyły się poprzez zabawę, z wykorzystaniem maty do kodowania, ozobotów oraz platformy Genial.ly

 

 

 

PostHeaderIcon SZCZODRAKI LUBELSKIE

Z dużym opóźnieniem, ale dotarła do nas bardzo miła nowina o tym, że nasza solistka WERONIKA CEMPEL zdobyła WYRÓŻNIENIE w Konkursowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych „Szczodraki 2020/2021” w Lublinie, który zalicza się w naszym województwie do konkursów o najwyższym poziomie trudności, ponieważ rywalizacja nie przebiega w standardowych kategoriach.

Jury przesłuchało 62 nagrania przesłane przez wykonawców takich jak: chóry, zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne oraz solistów.

Serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów!

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon 2021 to rok Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

 

Tuż przed 100 urodzinami naszego patrona otrzymaliśmy kartkę z życzeniami od VII Liceum Ogólnokształcącego im K. K. Baczyńskiego w Radomiu. Był to miły gest, na który nie pozostaliśmy obojętni i odpowiedzieliśmy podziękowaniami oraz chęcią współpracy ze szkołą, z którą łączy nas osoba K. K. Baczyńskiego.

Więcej…

 

REKRUTACJA

 

BEZPIECZEŃSTWO
BIP

Dzieci uczą rodziców w domu!

Ogłoszenia!

Jadłospis 01.03-05.03.2021r (zobacz)

Od dnia 9 listopada 2020 r. biblioteka szkolna jest czynna w godz. 8.00 - 14.00.

Biblioteka- wypożyczenia (zobacz)

 

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych (zobacz)

 

W roku szkolnym 2020/2021 konsultacje nauczycieli i wychowawców z rodzicami odbywają się poprzez dziennik elektroniczny bądź za pomocą innych metod wykorzystywanych w komunikacji na odległość. Dopuszcza się kontakt osobisty tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

 

P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4